Zapraszamy na Ogólnopolską Galę Talentów. Zapisz się już dziś!

Niezwykłe wydarzenie jakim jest pierwsza Ogólnopolska Gala Talentów odbędzie się w pierwszy poniedziałek czerwca.

  • Gdzie? Filharmonia Opolska
  • Kiedy? 6 czerwca (poniedziałek)
  • O której? 18:00 - 21:00

Ogólnopolska Gala Talentów to inspirujące wydarzenie promujące ideę odkrywania i rozwijania talentów, zarządzania talentami i tworzenia nowych możliwości szczególnie dla dzieci i młodzieży mierzących się z przeciwnościami losu, w tym z niepełnosprawnościami, osamotnieniem, dyskryminacją czy wykluczeniem społecznym.

To idealna okazja do docenienia tych, którzy realizują ideę zrównoważonego rozwoju, aktywnie uczestniczą w wsparciu osób poszukujących własnych możliwości, mocnych stron i talentów. Potrzeba wyróżnienia takich jednostek stała się inspiracją do uhonorowania Statuetką Skrzydła Talentów tych organizacji, placówek edukacyjnych i innych jednostek, które w wybitny sposób realizują model odkrywania i rozwijania talentów, dbając, by tym działaniom przyświecała idea równości.

Podczas Gali nie zabraknie niesamowitych atrakcji i występów gwiazd. Wśród nich tacy artyści jakMagdalena Meg Krzemień, Al Serpentinov, Mantikora i wiele innych.

Swoją prelekcję wygłosi także gość specjalny, Jasiek Mela- podróżnik i działacz społeczny, najmłodszy w historii zdobywca dwóch biegunów w jednym roku i jednocześnie pierwsza osoba z niepełnosprawnością, która tego dokonała. Na zakończenie zapraszamy na wystawy lokalnych artystów, rozmowy w kuluarach, do udziału w networkingu oraz poczęstunku.

Zapisz się już teraz! Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Aby się zapisać kliknij tutaj: ⮕ Formularz zgłoszeniowy