Program Rozwoju Talentów: czekamy na zgłoszenia do 23 maja!

Nie wiesz co chciałbyś/chciałabyś robić w życiu? Zastanawiasz się jakie masz talenty? A może myślisz, że nie masz ich wcale? Masz 15-20 lat i jesteś z województwa opolskiego? Jeśli tak to PROGRAM ROZWOJU TALENTÓW jest skierowany właśnie do Ciebie!

Jest to kompleksowy projekt wspierający rozwój, w oparciu o odkryte, indywidualne talenty. Program trwa od maja 2022 do stycznia 2023, w jego trakcie realizowane będą:

Warsztat Odkrywania Talentów - weekendowe wydarzenie, na które składa się seria aktywnych zajęć odkrywania talentów w oparciu o narzędzia Instytutu Gallupa. Podczas warsztatów zostanie również opracowany Indywidualny Plan Rozwoju Talentów.

  • Wydarzenie odbywa się w Turawie i rozpoczyna się w sobotę 28.05 o 9:00, trwa do niedzieli 29.05, do godziny 17:00.
  • Dla uczestników warsztatu zapewniony jest darmowy nocleg i wyżywienie.
  • Dojazd do Turawy we własnym zakresie.

Warsztaty Rozwijania Talentów - zajęcia wspierające rozwój zdiagnozowanego potencjału uczestników. Zakładają między innymi budowanie planu swoich działań oraz wypracowanie nawyków wzmacniających indywidualny potencjał. Pięciogodzinne spotkania odbywające się raz w miesiącu.

Spotkania mentoringowe w ramach Indywidualnego Planu Rozwoju Talentów - indywidualne spotkania uaktywniające dobre strony, rozwijające, dostosowane do specyficznych, indywidualnych potrzeb. Godzinne spotkanie odbywające się raz w miesiącu.

Wolontariat, projekty grupowe, aktywności uczestników Uczestnicy zobowiązują się do wolontariatu w wymiarze 20 godzin miesięcznie, między innymi podczas Gali Talentów, która odbędzie się 6 czerwca w godzinach 17 00 - 21 00 w opolskiej Filharmonii.

Konferencja - prezentacja zrealizowanych projektów i wolontariatu oraz podsumowanie i zakończenie. Wydarzenie będzie tworzone przez uczestników programu.

Zapraszamy do rekrutacji! Zgłoszenia można składać do 23 maja do godziny 23 00 poprzez poniższy formularz. Po zakończeniu rekrutacji z każdym uczestnikiem zostanie spisana umowa. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdjnaH6SXJd0FoKMecZcn6QtW5wbDDqaeYyZkr-0x9oWkCmlA/viewform