Statuetka Skrzydła Talentów – do kogo ma trafić?

Znasz firmę, szkołę, osobę lub organizację, która pomaga odkrywać i rozwijać talenty? Pomóż nam do niej dotrzeć i nominuj ją do statuetki SKRZYDŁA TALENTÓW!

Talent to nie tylko dar artystyczny, wybitne osiągnięcia sportowe czy inne spektakularne umiejętności. W fundacji Kwitnące Talenty wiemy, że każdy człowiek ma jakiś talent, który w odpowiednich warunkach, umożliwiających jego rozwój może rozkwitnąć. Właśnie z tego względu niezwykle ważna jest istota wsparcia odkrywania mocnych stron oraz stwarzanie możliwości do ich wzmacniania i pracy z nimi na każdym etapie życia. W obowiązującym systemie edukacyjnym, jednostkach administracyjnych, miejscach pracy i nie tylko, takie działania często są skierowane wybiórczo w poszczególne osoby, sprawiając, że nie wszyscy mają równe szanse na samorealizację. Odpowiedzią na to jest statuetka Skrzydła Talentów, mająca uhonorować i wyróżnić jednostki, które w wybitny sposób realizują model odkrywania i rozwijania talentów, dbając, by tym działaniom przyświecała idea równości.

„Może się zdarzyć, że urodziłeś się bez skrzydeł, ale najważniejsze żeby nie przeszkadzać im wyrosnąć” ~ Coco Chanel

Znasz kogoś, kto pomaga rozwijać ludziom skrzydła? A może to Ty jesteś osobą, która wspiera innych w dążeniu do samorealizacji?

Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz i spraw, że statuetki Skrzydła Talentów trafią w ręce, które umożliwiają innym odkrywanie i rozwijanie siebie oraz swoich mocnych stron!

Formularz zgłoszeniowy: (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScAI6PdMnw5zBYXjnRn0k54tLmLLdjZ3RM0jSC-xVy2mw5rpA/viewform?fbclid=IwAR2YUXRH2SYFTyNs68YHEmxIXM2P8wUAO5DWXKVzluGOnfA17vSW0BGpFho)

Regulamin konkursu: (https://talentownia.pl/storage/app/media/Skrzyd%C5%82a%20Talent%C3%B3w%20regulamin%20-1.pdf)